clanselll

کلن کلش آف کلنز

خرید اکانت
close icon برای خرید آسان مرتب سازی کنید
clansell card
Persian nika
100,000
خرید
clansell card
کوروش بزرگ
300,000
خرید
clansell card
پادگان ارواح
2,400,000
خرید
clansell card
بالای بیدو
500,000700,000
خرید
clansell card
iranian fighter
500,000
خرید
clansell card
Muitny
320,000
خرید
clansell card
دلاوران ایرانی
800,000
خرید
clansell card
carixan team
250,000
خرید
clansell card
قهرمان ها
300,000
خرید
clansell card
REQ"N"GO
200,000
خرید
clansell card
R E X
180,000
خرید
clansell card
وانهادای بزرگ
340,000
منقضی شده
clansell card
شمشیر دو لب
360,000
منقضی شده
clansell card
با معرفت
50,000
منقضی شده
clansell card
PeRsian lord...
1,100,000
منقضی شده
clansell card
مرتضی گرد
790,000
منقضی شده
clansell card
REQ"N"GO
300,000
منقضی شده
clansell card
قرارگاه نظامی
450,000
منقضی شده
clansell card
ایران بویز
220,000
منقضی شده
clansell card
وار زنان حرفیی
90,000
منقضی شده

خرید کلن کلش آف کلنز


گیمر‌های موبایلی که در بازی کلش آف کلنز تازه‌وارد هستند، همیشه به خرید کلن کلش آف کلنز علاقه نشان می‌دهند. البته که خرید کلن کلش آف کلنز همیشه راحت نیست و می تواند شما را با چالش‌های خاصی نیز مواجه سازد.
خرید کلن کلش آف کلنز یک فعالیت پر بازده برای افراد تازه‌وارد به حساب می آید. با خرید کلن کلش آف کلنز دیگر شما نیازی به گذراندن وقت پای این بازی ندارید. چرا که با پرداخت پول، به یک کلن سطح بالا دسترسی پیدا می کنید. البته که قبل از اقدام برای تهیه یک عدد کلن کلش آف کلنز، شما باید به یک سری نکات خاص در مورد این بازی و کلن‌های فروخته‌شده این بازی توجه داشته باشید. امروز ما قصد داریم تا درهمین مورد با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی را برای خرید کلن کلش آف کلنز به دست آورید.

معرفی بازی کلش آف کلنز

قبل از هر چیز، با ما همراه باشید تا بازی محبوب و معروف کلش آف کلنز را معرفی کنیم. کلش اف کلنز که یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های موبایل است که امروزه طرفداران زیادی در سراسر ایران دارد. این بازی آنلاین که سبک رقابتی و استراتژیک دارد، پلیر‌های تازه وارد را به خود درگیر کرده و باعث می شود تا شما مقدار زیادی از وقتتان را پای آن بگذارید. در این بازی شما نقش مدیر یک دهکده را دارید و باید آن را ارتقا دهید، به جنگ با دیگر پلیر‌ها بروید و در جنگ‌های قبیله ای یا کلن وار شرکت کنید. جالب است بدانید که هرچه شما لول بالاتری را در این بازی کسب کنید، قدرت بیشتری هم دارید و در نتیجه، می توانید رقبای بیشتری را شکست دهید. دارا بودن گیم پلی جذاب، طراحی فوق العاده و سبک خاص باعث شده تا خیلی از بازیکنان به این بازی علاقه زیادی نشان دهند.

 

هدف خرید کلن کلش آف کلنز چیست؟

قبل از پرداخت به راه‌های موجود برای خرید کلن کلش آف کلنز، بیایید تا نگاهی به دلیل اصلی بالا بردن سطح در این بازی بیندازیم. همه بازیکنان فعال در بازی کلش آف کلنز یک هدف مهم دارند. آن هم دسترسی به لول‌های بالا و تاون هال مکس است. شما برای اینکه بتوانید رقبای خود را شکست دهید، در بازی پیشرفت کنید و نیرو‌های خود را تقویت نمایید، حتما باید از کلن‌های قوی استفاده کنید. شما می توانید با پرداخت مبلغ نا چیزی، یک کلن کلش آف کلنز فوق‌العاده قوی و با‌ارزش را تهیه کنید. سپس با استفاده از کلن قوی خود می توانید تروفی‌های خوبی را کسب کنید و رتبه‌های جهانی را در این بازی کسب نمایید. خیلی از افراد برای کسب درآمد در این بازی شرکت می کنند. آنها چندین کلن ایجاد کرده، کلن‌ها را با صرف وقت به سطوح بالاتر می رسانند و سپس کلن‌های ایجاد شده را می فروشند. البته که از طریق فروش کلن کلش آف کلنز شما سود زیادی نمی کنید ولی، این راه می تواند یک راه کسب درآمد خوب برای افرادی باشد که به صورت کامل با این بازی آشنا هستند. در ضمن، شما باید به این مسئله هم توجه داشته باشید که امروزه بازار خرید و فروش کلن کلش آف کلنز به اندازه گذشته داغ نیست ولی، همچنان مشتریانی هستند که به این کلن ها علاقه زیادی نشان می دهند.

راه‌های پیشرفت سریع در بازی کلش آف کلنز

شاید به نظر شما خرید کلن کلش آف کلنز تنها راه موجود برای بالا رفتن در این بازی باشد ولی، جالب است بدانید که برای پیشرفت در این بازی راه‌های بسیار زیادی در جلوی پای شما قرار گرفته است. شما می توانید همچون اکثر پلیر‌ها، چند سال زمان بگذارید تا به تاون مکس و بالا ترین لول موجود دسترسی پیدا کنید. این روش حوصله سربر بوده و می‌تواند شما را با چالش‌های زیادی مواجه کند. دومین راهی که برای پیشرفت سریع در جلوی پای شما قرار گرفته، خرید جم است. جم یا الماس در این بازی به شما کمک می‌کند تا خیلی سریع‌تر ساختمان‌های دهکده خود را ارتقا دهید. خرید جم هزینه‌های سنگینی را بر روی دست شما می‌گذارد. اگر شما بخواهید فقط با صرف جم و در عرض یک روز یا یک هفته به آخرین لول‌های موجود در بازی برسید، شاید مجبور شوید که چند ده میلیون تومان هزینه کنید. مطمئنا هیچ بازیکنی دوست ندارد تا چند ده میلیون تومان پول پرداخت کند تا فقط جم تهیه کند. در نتیجه، بهتر است که شما هم از راه سوم برای دسترسی به لول های بالا تر استفاده کنید. خرید کلن کلش آف کلنز به شما کمک می‌کند تا در همان ابتدای فعالیت خود به لول‌های خیلی بالای بازی دسترسی داشته باشید. با این کار شما می‌توانید با پرداخت مبلغ کمی یک کلن قوی و لول بالا تهیه کنید. مطمئنا امروزه افراد زیادی هستند که در زمینه فروش کلن کلش آف کلنز فعالیت می کنند.

آیا راهی برای دریافت جم رایگان وجود دارد؟

خود بازی کلش آف کلنز هر چند وقت یک بار مقداری جم را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. شما می توانید با پاک‌سازی چوب‌ها، سنگ‌ها و سایر موارد آزار دهنده موجود در دهکده‌تان هم جم دریافت کنید. ولی، این مقدار اصلا مقدار قابل توجهی نبوده و به پیشرفت شما کمک چندانی نمی کند. خیلی از وب سایت‌ها و فروشگاه‌ها ادعا می کنند که کلن رایگان دارند یا مقداری جم را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند. اگر شما هم با این موارد مواجه شده‌اید، باید به این مسئله توجه داشته باشید که چیزی به اسم ارسال جم یا دریافت جم رایگان در دنیا وجود ندارد. همه این وب سایت‌ها تقلبی بوده و فقط برای دریافت بازدید این عناوین را بر روی صفحات خود قرار می دهند. پس، بهتر است که وقت خود را صرف یافتن جم رایگان یا کلن رایگان نکنید. چرا که این مسئله غیر واقعی بوده و فقط شما را سردرگم می کند.

 

 خرید کلن کلش آف کلنز بهتر است یا بازی کردن آن؟

این مسئله بستگی به سلیقه شما دارد. اگر شما فردی هستید که مقدار زیادی وقت آزاد دارید و می توانید روزانه چندساعت وقت خود را صرف بازی کردن کنید، می‌توانید در عرض چند ماه به لول‌ها و سطوح بالاتر این بازی دسترسی پیدا نمایید. ولی، اگر شما مشغله‌های کاری دارید و نمی‌توانید مقدار زیادی از وقت با ارزش خود  را صرف بازی کلش اف کلنز کنید، بهتر است که به دنبال استفاده از راه‌های موجود برای خرید کلن کلش باشید. بیایید تا یک مثال را در این زمینه بررسی کنیم. برای اینکه شما به تاون 13 دسترسی پیدا کنید، باید 2 الی 3 سال زمان خود را صرف کنید. مطمئنا با این پروسه طولانی شما وقت خود را از دست می‌دهید. اما، شما می‌توانید با پرداخت چند صد هزار تومان، یک کلن تاون 13 را بدون مشکل تهیه کنید. 

 

راه‌های خرید کلن کلش آف کلنز کدام اند؟

برای خرید کلن کلش آف کلنز، شما نمی توانید به سراغ مغازه‌ها بروید و یک کلن تهیه کنید. کلن کلش آف کلنز همچون خودرو نیست که علامت فروشی را بر روی آن ثبت کنید. برای خرید کلن کلش آف کلنز، شما باید از بهترین و قوی ترین واسطه‌ها در این زمینه استفاده نمایید تا با هیچ مشکل خاصی مواجه نشوید. شما می توانید از درگاه‌های مخصوص انجام این کار یک عدد کلن تهیه کنید. در لیست زیر، شما می توانید  رایج‌ترین  راه‌های موجود برای خرید کلن کلش را مشاهده کنید. 

·        استفاده از مراکز معتبر و واسطه‌های تایید شده

·        خرید از کانال‌های تلگرامی نا مطمئن

·        خرید از سایت‌های نا‌معتبر و ناشناس

·        استفاده از واسطه‌های مختلف برای خرید کلن کلش آف کلنز

هر کدام از این راه‌ها یک سری مزایا و معایب خاص دارند. اگر شما از  راه‌های غیر‌ایمن و نا‌مطمئن استفاده کنید، مطمئنا با مشکل مواجه خواهید شد. چرا که برخی از این راه‌ها کلاه‌برداری بوده و فقط باعث می‌شوند تا شما پولتان را از دست بدهید. در نتیجه، شما همیشه باید به دنبال خرید کلن کلش آف کلنز از بهترین و قوی‌ترین نمایندگی‌های عرضه کننده باشید تا با هیچ مشکل خاصی در این زمینه مواجه نشوید. 

 

نکات مهم در هنگام خرید کلن کلش آف کلنز

در هنگام خرید کلن کلش آف کلنز، شما باید به سه فاکتور مهم توجه داشته باشید: نوع اتصال کلن، لول کلن و تاون هال. هرچه لول بالاتر باشد، سطح تاون هال هم بالاتر رفته و در نتیجه، قیمت هم افزایش پیدا می کند. جدا از مباحث درونی کلن، شما باید به نحوه اتصال خود هم دقت کنید. بهتر است که از خرید کلن هایی که به سوپرسل آی دی متصل هستند دوری کنید. اگر شما دسترسی ایمیل را دریافت کنید، با خیال راحت می توانید نسبت به استفاده از کلن اقدام نمایید. چرا که دریافت دسترسی به ایمیل برابر است با دریافت کل مدیریت کلن. 

 

تاثیر واسطه ها بر روی خرید کلن کلش آف کلنز

برای خرید کلن کلش آف کلنز، یکی از بهترین راه‌های موجود در جلوی پای شما استفاده از وب سایت‌هایی است که به عنوان واسطه عمل می کنند. این وب سایت‌ها کلن  را از فروشنده دریافت کرده و با تضمین قیمت و ضمانت کیفیت در اختیار شما قرار می دهند. جالب است بدانید که خرید کلن کلش آف کلنز با ضمانت از طرف فروشندگان حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا محصولات فوق العاده‌ای  را دریافت کنید. البته، شناسایی بهترین واسطه فعال در این زمینه یک فعالیت دشوار به حساب می‌آید. شما باید از فروشگاه و  واسطه‌ای استفاده کنید که مدت زمان زیادی را در این زمینه فعالیت کرده و در این بازار شناخته شده است.  واسطه‌ها می توانند خیال مشتری و فروشنده را به طور کامل  راحت کنند. خرید کلن کلش آف کلنز از واسطه یعنی شما مبلغ  را به حساب  واسطه  واریز می‌کنید و فروشنده هم کلن را در اختیار  واسطه قرار می‌دهد. در آخرین مرحله واسطه کلن  را به شما تحویل داده و پس از کسر کارمزد پول  را در اختیار فروشنده قرار می دهد. هنگامی که شما از واسطه استفاده می‌کنید، مطمئن هستید که پولتان در حساب ایمنی است و در صورتی که فروشنده کلن  را به شما تحویل ندهد، شما می‌توانید پولتان را با خیال راحت پس بگیرید.

 

نکات مهم در انتخاب بهترین واسطه خرید کلن

همانطور که در قسمت‌های قبل‌تر هم به این مسئله به شدت مهم اشاره کردیم، خرید کلن کلش آف کلنز از بهترین واسطه باعث می‌شود تا شما کلن  را با قیمت پایینی به صورت تضمینی دریافت کنید. ولی، شما باید بتوانید بهترین واسطه را پیدا کنید. در لیست زیر، تعدادی  از مهم ترین مشخصه‌های یک واسطه قوی آورده شده است:

·        آیا واسطه مورد نظر شما سایت رسمی و تایید شده دارد؟

·        آیا تا کنون کسی با این فرد معامله کرده و خدماتش تایید شده است؟

·        آیا واسطه مورد نظر شماره تماس خود را جواب داده و پاسخگوی نیاز مشتریان است یا نه؟

پاسخ به این سوالات به شما کمک می کند تا کلن مورد نظر خود را در بهترین حالت خریداری کنید. اگر پاسخ به هر سه سوال بله بود، باید بدانید که واسط شما مطمئن بوده و شما با خیال راحت می توانید از او خرید کنید.

 

بهترین راه خرید و فروش کلن کلش آف کلنز

حال که مقدمات مربوط به خرید کلن کلش آف کلنز را پشت سر گذاشتیم، ما قصد معرفی بهترین راه خرید کلن کلش آف کلنز  را داریم. در جهت خرید و فروش کلن کلش، بهترین راهی که در جلوی پای شما قرار گرفته است، استفاده از خدمات سایت clanselll است. تیم کلن سل به عنوان قوی‌ترین و معتبر‌ترین تیم فعال در زمینه ارائه خدمات مربوط به بازی‌های موبایل به حساب می آید. شما می توانید انواع کلن کلش آف کلنز  را با خیال راحت از طریق درگاه خرید تیم کلن سل دریافت کنید. همه کلن‌های موجود در سایت کلن سل در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار همه خریداران قرار می گیرند. اگر شما به اطلاعات بیشتر نیاز دارید، می توانید هم اکنون با تیم پشتیبانی و کارشناسی ما تماس بگیرید تا اطلاعات کافی را در مورد خرید و فروش کلن کلش آف کلنز از کلن سل دریافت کنید.

enamad

برچسب نوشته ها

برچسب محصولات

درباره ما

کلنسل اولین و معتبرترین وبسایت خرید و فروش بازی کلش اف کلنز و کلش رویال با 6000 معامله موفق که امروز به صورت گسترده تر در زمینه بازی های انلاین دیگر در خدمت شما عزیزان می باشد.