clanselll

کلن کلش آف کلنز

خرید اکانت
close icon برای خرید آسان مرتب سازی کنید
clansell card
باحال
55,000
خرید
clansell card
جنگجویان ایران
100,000
خرید
clansell card
KURD
50,000
خرید
clansell card
مبارزان
220,000280,000
خرید
clansell card
ایران کلش
100,000
خرید
clansell card
req
120,000
خرید
clansell card
سیاوش
90,000
خرید
clansell card
Kurd
50,000
خرید
clansell card
با معرفت ها
1,200,000
خرید
clansell card
گرگ وحشی
400,000
خرید
clansell card
سامورایی تکاور
200,000
خرید
clansell card
فروهر
350,000
خرید
clansell card
آژانس پیمان
105,000
خرید
clansell card
Persian nika
150,000170,000
خرید
clansell card
ARagoRN
50,00050
خرید
clansell card
‌Arsgorn
60,00070
منقضی شده
clansell card
بچه های قم
1,200,000
منقضی شده
clansell card
Good,Bad,Ugly
1,500,000
منقضی شده
clansell card
خورشید جهان CR7
750,000
منقضی شده
clansell card
iRan,WaR
220,000
منقضی شده

معرفی کلن کلش آف کلنز

کلش آف کلنز یک بازی چند نفره آنلاین است که در آن بازیکنان جوامعی به نام قبیله ( کلن ) تشکیل می دهند، نیروها را آموزش می دهند و برای کسب منابع به دیگر دهکده ها حمله می کنند. چهار ارز یا منبع در بازی وجود دارد.

 از طلا و اکسیر می توان برای ساخت و ارتقاء دفاع ها و تله هایی استفاده کرد که از دهکده بازیکنان در برابر حملات سایر بازیکنان محافظت می کند و برای ساخت و ارتقاء ساختمان ها نیز از الماس و اکسیر تاریک برای ارتقاء نیروها و جادوها استفاده می شود.

حملات در مقیاس سه ستاره

در گذشته برای آموزش نیروها نیز از آنها استفاده می شد اما اکنون آموزش سربازان رایگان است. و در نهایت در میان منابع مالی ، الماس ها  ارز برتر هستند. حملات در مقیاس سه ستاره درجه بندی می شوند و حداکثر مدت زمان آن سه دقیقه است.

کمپین شبه تک نفره

این بازی همچنین دارای یک کمپین شبه تک نفره است که در آن بازیکن میتواند به یک سری از دهکدههای مستحکم اجنه حمله کند و طلا، اکسیر (و اکسیر تاریک در سطوح بالاتر) کسب کند.

برای انجام ارتقاء، به یک سازنده (کارگر) بیکار نیاز است. بازی با دو سازنده شروع میشود، اما بازیکن میتواند تا پنج سازنده از طریق خرید آنها با الماس ها ( جم ) و حتی کارگر ششم را با گرفتن و باز کردن قفل O.T.T.O در بیلدر بیس 9 داشته باشد.

 

کلن ها و جنگ کلن ها

قبیلهها (کلن ها ) گروههایی از بازیکنان هستند که برای حمایت از یکدیگر، چه به صورت مادی (اعطای نیرو) و چه به صورت شفاهی (مشاوره دادن) به یکدیگر میپیوندند. بازیکنان می توانند به محض بازسازی ساختمان ویژه کلن کستل در اوایل کار، به قبیله ها بپیوندند.

گیم پلی کلش اف کلنز

 یکی از اجزای اصلی گیم پلی کلش آف کلنز، رویارویی قبیله ها با یکدیگر در "جنگ های قبیله" است. رهبران قبیله و رهبران مشترک می توانند جنگ علیه سایر قبیله ها را آغاز کنند.

سپس به هر قبیله یک "روز آماده سازی" و یک "روز جنگ" داده می شود. هنگامی که بازیکنی به عضوی از قبیله مقابل حمله می کند، بر اساس میزان تخریبی که به پایگاه حریف وارد می کند، ستاره دریافت می کند،50 % خسارت یا بیشتر 1 ستاره می دهد، از بین بردن تاون هال نیز 1 ستاره و از بین بردن کل بیس به آن ستاره می دهد.

کسب ستاره سوم

ستاره سوم باقی مانده هر بازیکن به دو حمله در هر جنگ محدود می شود و تیمی که بیشترین ستاره را در پایان روز جنگ داشته باشد برنده اعلام می شود. اگر تعداد ستارههای دو قبیله برابر باشد، برنده کسی است که درصد تخریب بیشتری دارد. بازیکنان اگر از حملات خود در جنگ استفاده کنند، لوت جنگی پاداش دریافت می کنند.

این لوت ممکن است بر اساس پایه های مختلف متفاوت باشد و توسط سوپر سل تصمیم گیری می شود. پایه بالا دارای بیشترین لوت جایزه جنگی و آخرین پایه دارای کمترین مقدار لوت جایزه است.

پیروزی قبیله در جنگ

اگر قبیله در جنگ پیروز شود، لوت پاداش به طور کامل به بازیکن تحویل داده می شود، اما در هنگام باخت یا تساوی یک سوم لوت به بازیکن تحویل داده می شود. در بهروزرسانی مارس 2016، 35v35 و 45v45 حذف شدند. در بهروزرسانی می 2016، چالشهای دوستانه معرفی شدند تا به هم قبیلهها اجازه دهند در میان سایر همخانوادهها رقابت کنند، اما این چالشها غارت یا غنائم را فراهم نمیکنند و ارتش بازیکن را تحت تأثیر قرار نمیدهند.

لیگ های جنگ قبیله ای

در آپدیت اکتبر 2018، لیگ های جنگ قبیله ای معرفی شدند. کلن ها برای صعود به لیگ بعدی با قبیله های دیگر مبارزه می کنند و با کسب ستاره در لیگ های جنگ قبیله ای مدال های لیگ را کسب می کنند. قبایل گروهی که بیشترین ستاره را دارند به لیگ بالاتر صعود می کنند در حالی که قبایل گروهی که کمترین ستاره را دارند به لیگ پایین تر تنزل پیدا می کنند.

توجه داشته باشید که این بازی یک بازی استراتژیک است که در آن شما مسئولیت دارید که برای خود یک قلمرو بسازید و سپس قلمرو خود را گسترش دهید و با حمله به اکانت ها و قلمروهای دیگر برای خود امتیاز کسب کنید. برخی از افراد وقتی سطح خود را بالا می برند به فروشندگانی مراجعه می کنند که اکانت کلن می فروشند و همین امر باعث می شود امروزه خرید کلش اف کلنز و فروش کلان در بازار کلن بسیار داغ شود. قصد داریم در مورد فروش کلن کلش اف کلنز با شما بیشتر صحبت کنیم و اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما داریم.

اکانت ها و قبیله های کلش اف کلنز

چگونه شروع کنیم؟

توجه داشته باشید که برای پیشرفت در کلش اف کلنز باید از صفر شروع کنید. کلش اف کلنز در واقع به شما کمک می کند تا به آرامی پیشرفت کنید، اما در مراحل اولیه، ممکن است چیزی نداشته باشید و فقط دهکده های دیگر به شما حمله کنند.

با این حال، برای اینکه حساب خود را به جایی برسانید که بتوانید کلن های خود را برای فروش داشته باشید، باید پیشرفت های زیادی در حساب خود ایجاد کنید. اگر قصد خرید اکانت یا قبیله کلش اف کلنز را دارید، دیگر نیازی نیست خودتان بازی را از ابتدا شروع کنید و فقط می توانید از مرحله ای که می خواهید با خرید اکانت بازی را ادامه دهید. قبیلههای خوب موجود برای فروش، قبیلههایی هستند که معمولاً ویژگیهای منحصربهفردی دارند و پیشرفتهتر هستند ، که ما در کلن سل این مسئولیت را پذیرفته ایم و برای وقت شما ارزش قائل هستیم و با دارا بودن انواع قبیله های سطح عالی آماده همکاری در امر خرید و فروش با شما هستیم.

 

راهنمای خرید و فروش کلن کلش آف کلنز

سایت کلن سل اولین و معتبر ترین وبسایت خرید و فروش بازی های آنلاین گوشی های همراه هست که با بیش از 6000 معامله ، موفق به کسب نماد اعتماد گردیده است .

شما در مکان خوبی برای خرید قبیله های کلش اف کلنز هستید و می توانید قبیله های کلش، را از سایت کلن سل  با خیال راحت خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید .

شما می توانید تمامی اکانت ها را در سایت کلن سل مشاهده کنید. تمامی اکانت های کلن دارای گارانتی مادام العمر و قیمت های خوب و ارزان هستند. پس از خرید یک حساب کاربری، اطلاعاتی را برای شما ارسال می کنیم که شامل اطلاعات قبیله است.

کلن سل تمام سطوح قبیله را برای فروش دارد. پس از انجام خرید و پرداخت  می توانید در قسمت چت یا واتس اپ به پشتیبانی ما مراجعه کنید و با اکانت شخصی به قسمت کلن بیایید و ما مقام رهبری را به شما می دهیم.

 

 

 

enamad

برچسب نوشته ها

برچسب محصولات

درباره ما

کلنسل اولین و معتبرترین وبسایت خرید و فروش بازی کلش اف کلنز و کلش رویال با 6000 معامله موفق که امروز به صورت گسترده تر در زمینه بازی های انلاین دیگر در خدمت شما عزیزان می باشد.