قوانین خرید در سایت کلن سل

کلن سل فقط به عنوان واسطه بین خریدار و فروشنده قرار می گیرد و تضمین 100% می نماید تا پول حاصل از فروش به فروشنده و اکانت فروخته شده با تغییر اطلاعات امنیتی و تنظیم رمز عبور جدید به خریدار برسد.

برای پیگیری مسائل احتمالی آینده، وبسایت کلن سل تمامی اطلاعات هویتی فروشنده از قبیل تصویر کارت ملی، شماره ثابت و آدرس محل کار و یا سکونت به اضافه تعهد نامه را از وی اخذ می‌نماید.

وب سایت کلن سل به عنوان واسط فقط وظیفه دارد اکانت را کامل از فروشنده دریافت، تست و به خریدار تحویل دهد و بعد از گذشت ۲۴ ساعت مهلت تستى که جهت بررسى صحت اطلاعات مورد نیاز براى در اختیار خریدار قرار میدهد، دیگر هیچ گونه مسئولیت،تعهد و یا تضمینى در قبال اکانت واگذار شده از سوى فروشنده به خریدار را نمی دهد و خریدار خود مسئولیت کلیه عواقب احتمالى را بر عهده میگیرد.

⭕️⚠️🔴 توجه 🔴⚠️⭕️

رفع مسئولیت:

وب سایت کلن سل هيچگونه مسئوليتى در قبال جيميل ،ايميل، و كليه محتويات اين موارد در هنگام خريد و فروش ما بين خريدار و فروشنده را ندارد و فروشنده هنگام فروش موظف است كليه موارد امنيتى و محرمانه و شخصى خود را مد نظر قرار دهد؛ در غير اين صورت كليه عواقب احتمالى بر عهده فروشنده است و سايت هيچ مسئوليتى در قبال آن ندارد. سايت تنها وظيفه دارد اكانت را به طور كامل از فروشنده تحويل و به خريدار واگذار نمايد و بعد از گذشت ٢٤ ساعت مهلت تست اكانت ديگر هيچ گونه مسئوليت يا تعهدى در قبال آن ندارد. در صورت بروز مشکل در بازی خریداری شده وظیفه پیگیری مشکلات بوجود آمده احتمالی به عهده خریدار می باشد و ریسک خرید به عهده ایشان است. (ریسک خرید حداکثر و طبق تجربه به دست آمده از بیش از 1400 مورد وساطت کمتر از 10% می باشد)

قانون فسخ معامله:

فسخ معامله به عهده‌ی طرفین معامله می باشد و سایت در این امر دخالتی نخواهد داشت و طرفین باید بین خود سازش کنند.

فروشنده بعد از فروش اكانت خود نمي‌تواند از سايت انتظار برگشت دادن جيميل ،ايميل، را داشته باشد و قبل از فروش بايد كاملاً اين مورد را مد نظر قرار دهد و هرگونه درخواست باز پس گيرى اكانت يا اطلاعات داده شده بايد بين فروشنده و خريدار انجام شود و سايت اين بين هيچ گونه تعهد يا مسئوليتى نخواهد داشت.

کمیسیون سایت از هر معامله به چه صورت می باشد؟

  • مبالغ پنجاه هزار تومان الی سیصد و پنجاه هزار تومان 7% + 2% مالیات ( 9%)
  • مبالغ بیش از سیصد و پنجاه هزار تومان 5% + 2% مالیات (7%)

▲ توجه داشته باشید، کمیسیون و مالیات بصورت دوسره می باشد و خریدار و فروشنده مستقلا سهم خود را پرداخت خواهند کرد ▲

clanselll
enamad

برچسب نوشته ها

برچسب محصولات

درباره ما

کلنسل اولین و معتبرترین وبسایت خرید و فروش بازی کلش اف کلنز و کلش رویال با 6000 معامله موفق که امروز به صورت گسترده تر در زمینه بازی های انلاین دیگر در خدمت شما عزیزان می باشد.