فروش اکانت کلش آف کلنز

فروش اکانت کلش آف کلنز


گیمر‌های موبایلی که در بازی کلش آف کلنز تازه‌وارد هستند، همیشه به فروش اکانت کلش آف کلنز علاقه نشان می‌دهند. البته که فروش اکانت کلش آف کلنز همیشه راحت نیست و می تواند شما را با چالش‌های خاصی نیز مواجه سازد.
فروش اکانت کلش آف کلنز یک فعالیت پر بازده برای افراد تازه‌وارد به حساب می آید. با فروش اکانت کلش آف کلنز دیگر شما نیازی به گذراندن وقت پای این بازی ندارید. چرا که با پرداخت پول، به یک اکانت سطح بالا دسترسی پیدا می کنید. البته که قبل از اقدام برای تهیه یک عدد اکانت کلش آف کلنز، شما باید به یک سری نکات خاص در مورد این بازی و اکانت‌های فروخته‌شده این بازی توجه داشته باشید. امروز ما قصد داریم تا درهمین مورد با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی را برای فروش اکانت کلش آف کلنز به دست آورید.

معرفی بازی کلش آف کلنز

قبل از هر چیز، با ما همراه باشید تا بازی محبوب و معروف کلش آف کلنز را معرفی کنیم. کلش اف کلنز که یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های موبایل است که امروزه طرفداران زیادی در سراسر ایران دارد. این بازی آنلاین که سبک رقابتی و استراتژیک دارد، پلیر‌های تازه وارد را به خود درگیر کرده و باعث می شود تا شما مقدار زیادی از وقتتان را پای آن بگذارید. در این بازی شما نقش مدیر یک دهکده را دارید و باید آن را ارتقا دهید، به جنگ با دیگر پلیر‌ها بروید و در جنگ‌های قبیله ای یا کلن وار شرکت کنید. جالب است بدانید که هرچه شما لول بالاتری را در این بازی کسب کنید، قدرت بیشتری هم دارید و در نتیجه، می توانید رقبای بیشتری را شکست دهید. دارا بودن گیم پلی جذاب، طراحی فوق العاده و سبک خاص باعث شده تا خیلی از بازیکنان به این بازی علاقه زیادی نشان دهند.

 

هدف فروش اکانت کلش آف کلنز چیست؟

قبل از پرداخت به راه‌های موجود برای فروش اکانت کلش آف کلنز، بیایید تا نگاهی به دلیل اصلی بالا بردن سطح در این بازی بیندازیم. همه بازیکنان فعال در بازی کلش آف کلنز یک هدف مهم دارند. آن هم دسترسی به لول‌های بالا و تاون هال مکس است. شما برای اینکه بتوانید رقبای خود را شکست دهید، در بازی پیشرفت کنید و نیرو‌های خود را تقویت نمایید، حتما باید از اکانت‌های قوی استفاده کنید. شما می توانید با پرداخت مبلغ نا چیزی، یک اکانت کلش آف کلنز فوق‌العاده قوی و با‌ارزش را تهیه کنید. سپس با استفاده از اکانت قوی خود می توانید تروفی‌های خوبی را کسب کنید و رتبه‌های جهانی را در این بازی کسب نمایید. خیلی از افراد برای کسب درآمد در این بازی شرکت می کنند. آنها چندین اکانت ایجاد کرده، اکانت‌ها را با صرف وقت به سطوح بالاتر می رسانند و سپس اکانت‌های ایجاد شده را می فروشند. البته که از طریق فروش اکانت کلش آف کلنز شما سود زیادی نمی کنید ولی، این راه می تواند یک راه کسب درآمد خوب برای افرادی باشد که به صورت کامل با این بازی آشنا هستند. در ضمن، شما باید به این مسئله هم توجه داشته باشید که امروزه بازار فروش و فروش اکانت کلش آف کلنز به اندازه گذشته داغ نیست ولی، همچنان مشتریانی هستند که به این اکانت ها علاقه زیادی نشان می دهند.

راه های پیشرفت سریع در بازی کلش آف کلنز

شاید به نظر شما فروش اکانت کلش آف کلنز تنها راه موجود برای بالا رفتن در این بازی باشد ولی، جالب است بدانید که برای پیشرفت در این بازی راه‌های بسیار زیادی در جلوی پای شما قرار گرفته است. شما می توانید همچون اکثر پلیر‌ها، چند سال زمان بگذارید تا به تاون مکس و بالا ترین لول موجود دسترسی پیدا کنید. این روش حوصله سربر بوده و می‌تواند شما را با چالش‌های زیادی مواجه کند. دومین راهی که برای پیشرفت سریع در جلوی پای شما قرار گرفته، فروش جم است. جم یا الماس در این بازی به شما کمک می‌کند تا خیلی سریع‌تر ساختمان‌های دهکده خود را ارتقا دهید. فروش جم هزینه‌های سنگینی را بر روی دست شما می‌گذارد. اگر شما بخواهید فقط با صرف جم و در عرض یک روز یا یک هفته به آخرین لول‌های موجود در بازی برسید، شاید مجبور شوید که چند ده میلیون تومان هزینه کنید. مطمئنا هیچ بازیکنی دوست ندارد تا چند ده میلیون تومان پول پرداخت کند تا فقط جم تهیه کند. در نتیجه، بهتر است که شما هم از راه سوم برای دسترسی به لول های بالا تر استفاده کنید. فروش اکانت کلش آف کلنز به شما کمک می‌کند تا در همان ابتدای فعالیت خود به لول های خیلی بالای بازی دسترسی داشته باشید. با این کار شما می‌توانید با پرداخت مبلغ کمی یک اکانت قوی و لول بالا تهیه کنید. مطمئنا امروزه افراد زیادی هستند که در زمینه فروش اکانت کلش آف کلنز فعالیت می کنند.

آیا راهی برای دریافت جم رایگان وجود دارد؟

خود بازی کلش آف کلنز هر چند وقت یک بار مقداری جم را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. شما می توانید با پاک سازی چوب ها، سنگ ها و سایر موارد آزار دهنده موجود در دهکده تان هم جم دریافت کنید. ولی، این مقدار اصلا مقدار قابل توجهی نبوده و به پیشرفت شما کمک چندانی نمی کند. خیلی از وب سایت ها و فروشگاه ها ادعا می کنند که اکانت رایگان دارند یا مقداری جم را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند. اگر شما هم با این موارد مواجه شده اید، باید به این مسئله توجه داشته باشید که چیزی به اسم ارسال جم یا دریافت جم رایگان در دنیا وجود ندارد. همه این وب سایت ها تقلبی بوده و فقط برای دریافت بازدید این عناوین را بر روی صفحات خود قرار می دهند. پس، بهتر است که وقت خود را صرف یافتن جم رایگان یا اکانت رایگان نکنید. چرا که این مسئله غیر واقعی بوده و فقط شما را سردرگم می کند.

 

 فروش اکانت کلش آف کلنز بهتر است یا بازی کردن آن؟

این مسئله بستگی به سلیقه شما دارد. اگر شما فردی هستید که مقدار زیادی وقت آزاد دارید و می توانید روزانه چندساعت وقت خود را صرف بازی کردن کنید، می‌توانید در عرض چند ماه به لول‌ها و سطوح بالاتر این بازی دسترسی پیدا نمایید. ولی، اگر شما مشغله‌های کاری دارید و نمی‌توانید مقدار زیادی از وقت با ارزش خود را صرف بازی کلش اف کلنز کنید، بهتر است که به دنبال استفاده از راه‌های موجود برای فروش اکانت کلش باشید. بیایید تا یک مثال را در این زمینه بررسی کنیم. برای اینکه شما به تاون 13 دسترسی پیدا کنید، باید 2 الی 3 سال زمان خود را صرف کنید. مطمئنا با این پروسه طولانی شما وقت خود را از دست می‌دهید. اما، شما می‌توانید با پرداخت چند صد هزار تومان، یک اکانت تاون 13 را بدون مشکل تهیه کنید. 

 

راه‌های فروش اکانت کلش آف کلنز کدام اند؟

برای فروش اکانت کلش آف کلنز، شما نمی توانید به سراغ مغازه ها بروید و یک اکانت تهیه کنید. اکانت کلش آف کلنز همچون خودرو نیست که علامت فروشی را بر روی آن ثبت کنید. برای فروش اکانت کلش، شما باید از بهترین و قوی ترین واسطه ها در این زمینه استفاده نمایید تا با هیچ مشکل خاصی مواجه نشوید. شما می توانید از درگاه های مخصوص انجام این کار یک عدد اکانت تهیه کنید. در لیست زیر، شما می توانید رایج ترین راه های موجود برای فروش اکانت کلش را مشاهده کنید.

·        استفاده از مراکز معتبر و واسطه های تایید شده

·        فروش از کانال های تلگرامی نا مطمئن

·        فروش از سایت های نا معتبر و ناشناس

·        استفاده از واسطه های مختلف برای فروش اکانت کلش

هر کدام از این راه ها یک سری مزایا و معایب خاص دارند. اگر شما از راه های غیر ایمن و نا مطمئن استفاده کنید، مطمئنا با مشکل مواجه خواهید شد. چرا که برخی از این راه ها کلاه برداری بوده و فقط باعث می شوند تا شما پولتان را از دست بدهید. در نتیجه، شما همیشه باید به دنبال فروش اکانت کلش آف کلنز از بهترین و قوی ترین نمایندگی های عرضه کننده باشید تا با هیچ مشکل خاصی در این زمینه مواجه نشوید.

 

نکات مهم در هنگام فروش اکانت کلش آف کلنز

در هنگام فروش اکانت کلش، شما باید به سه فاکتور مهم توجه داشته باشید: نوع اتصال اکانت، لول اکانت و تاون هال. هرچه لول بالا تر باشد، سطح تاون هال هم بالا تر رفته و در نتیجه، قیمت هم افزایش پیدا می کند. جدا از مباحث درونی اکانت، شما باید به نحوه اتصال خود هم دقت کنید. بهتر است که از فروش اکانت هایی که به سوپرسل آی دی متصل هستند دوری کنید. اگر شما دسترسی ایمیل را دریافت کنید، با خیال راحت می توانید نسبت به استفاده از اکانت اقدام نمایید. چرا که دریافت دسترسی به ایمیل برابر است با دریافت کل مدیریت اکانت.

 

تاثیر واسطه ها بر روی فروش اکانت کلش آف کلنز

برای فروش اکانت کلش، یکی از بهترین راه های موجود در جلوی پای شما استفاده از وب سایت هایی است که به عنوان واسطه عمل می کنند. این وب سایت ها اکانت را از فروشنده دریافت کرده و با تضمین قیمت و ضمانت کیفیت در اختیار شما قرار می دهند. جالب است بدانید که فروش اکانت کلش با ضمانت از طرف فروشندگان حرفه ای به شما کمک می کند تا محصولات فوق العاده ای را دریافت کنید. البته، شناسایی بهترین واسطه فعال در این زمینه یک فعالیت دشوار به حساب می آید. شما باید از فروشگاه و واسطه ای استفاده کنید که مدت زمان زیادی را در این زمینه فعالیت کرده و در این بازار شناخته شده است.

واسطه ها می توانند خیال مشتری و فروشنده را به طور کامل راحت کنند. فروش اکانت کلش از واسطه یعنی شما مبلغ را به حساب واسطه واریز می کنید و فروشنده هم اکانت را در اختیار واسطه قرار می دهد. در آخرین مرحله واسطه اکانت را به شما تحویل داده و پس از کسر کارمزد پول را در اختیار فروشنده قرار می دهد. هنگامی که شما از واسطه استفاده می کنید، مطمئن هستید که پولتان در حساب ایمنی است و در صورتی که فروشنده اکانت را به شما تحویل ندهد، شما می توانید پولتان را با خیال راحت پس بگیرید.

نکات مهم در انتخاب بهترین واسطه فروش اکانت

همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله به شدت مهم اشاره کردیم، فروش اکانت clash of clans از بهترین واسطه باعث می شود تا شما اکانت را با قیمت پایینی به صورت تضمینی دریافت کنید. ولی، شما باید بتوانید بهترین واسطه را پیدا کنید. در لیست زیر، تعداد از مهم ترین مشخصه های یک واسطه قوی آورده شده است.

·        آیا واسطه مورد نظر شما سایت رسمی و تایید شده دارد؟

·        آیا تا کنون کسی با این فرد معامله کرده و خدماتش تایید شده است؟

·        آیا واسطه مورد نظر شماره تماس خود را جواب داده و پاسخگوی نیاز مشتریان است یا نه؟

پاسخ به این سوالات به شما کمک می کند تا اکانت مورد نظر خود را در بهترین حالت فروشاری کنید. اگر پاسخ به هر سه سوال بله بود، باید بدانید که واسط شما مطمئن بوده و شما با خیال راحت می توانید از او فروش کنید.

 

بهترین راه خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز

حال که مقدمات مربوط به فروش اکانت کلش آف کلنز را پشت سر گذاشتیم، ما قصد معرفی بهترین راه فروش را داریم. در جهت فروش و فروش اکانت کلش، بهترین راهی که در جلوی پای شما قرار گرفته است، استفاده از خدمات سایت clanselll است. تیم کلن سل به عنوان قوی ترین و معتبر ترین تیم فعال در زمینه ارائه خدمات مربوط به بازی های موبایل به حساب می آید. شما می توانید انواع اکانت کلش آف کلنز را با خیال راحت از طریق درگاه فروش تیم کلن سل دریافت کنید. همه اکانت های موجود در سایت کلن سل  در سریع ترین زمان ممکن در اختیار همه فروشاران قرار می گیرند. اگر شما به اطلاعات بیشتر نیاز دارید، می توانید هم اکنون با تیم پشتیبانی و کارشناسی ما تماس بگیرید تا اطلاعات کافی را در مورد فروش و فروش اکانت کلش آف کلنز از کلن سل دریافت کنید.

enamad

برچسب نوشته ها

برچسب محصولات

درباره ما

کلنسل اولین و معتبرترین وبسایت خرید و فروش بازی کلش اف کلنز و کلش رویال با 6000 معامله موفق که امروز به صورت گسترده تر در زمینه بازی های انلاین دیگر در خدمت شما عزیزان می باشد.