ClanSell

قوانین فروش اکانت کلش آف کلنز

پیش فرض ما امین بودن فروشنده های عزیز می باشد. اما برای آرامش بیشتر خریداران و امن تر شدن معاملات و جلوگیری از خرید و فروش اکانت‌ها و یا کلن‌های دزدیده شده مدارک شناسایی از فروشنده امانت گرفته خواهد شد.
اطلاعات شخصی و هویتی شما کاملا محرمانه تلقی می گردد و از این اطلاعات هیچ استفاده تجاری، شخصی و ... نخواهد شد.

مراحل انجام معامله:

بعد از قرار گرفتن اکانت روی سایت به محض خرید، سایت به عنوان واسطه با فروشنده ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز از قبیل جیمیل و رمز عبور بازی را از فروشنده گرفته و پس از تست با تغییر تمامی اطلاعات به خریدار تحویل می دهد و اطلاعات شخصی را از فروشنده گرفته سپس بعد از 24 ساعت زمان تست، در صورت وجود نداشتن مشکل و عدم نارضایتی از طرف خریدار، پول با کسر کمیسیون به حساب فروشنده واریز می گردد. (تاکید مجدد، تنها واسطه معتبر (@clanselldeal) می باشد لطفا با شماره ذخیره بفرمایید 09214509390)

کمیسیون سایت از هر معامله به چه صورت می باشد؟

▲ توجه داشته باشید، کمیسیون بصورت دوسره می باشد و خریدار و فروشنده مستقلا سهم خود را پرداخت خواهند کرد ▲

قانون فسخ معامله:

فسخ معامله بعهده طرفین معامله می باشد و سایت در این امر دخالتی نخواهد داشت و طرفین باید بین خود سازش کنند.

امنیت نقل و انتقال از طرف تیم کلن سل تضمین و اطمینان داده می شود که پول به فروشنده و اکانت به صورت کاملا مطمئن و امن به خریدار تحویل داده شود.
اکانت به مدت 1 ماه بر روی وبسایت قرار خواهد گرفت و در صورتی که تا آن زمان فروخته نشد می توانید مجددا طبق مراحل فوق و راهنمای فروش اقدام به درج در سایت فرمائید.

نکته آخر: اگر بعد از 3 الی 4 روز از طرف ما با شما تماسی گرفته نشد، برای کاهش قیمت اکانت خود از طریق راه‌های ارتباطی که بالا توضیح داده شده اقدام فرمائید.