فروش اکانت کلش رویال

بررسی فروش اکانت کلش رویال

انجام بازی­های کامپیوتری در دهه اخیر میان کاربران رواج زیادی پیدا کرده است. یکی از بازی‌های استراتژیک که به­طور معمول توسط دو بازیکن انجام می‌شود، کلش رویال است. هرکدام از این دو بازیکن دارای یک برج پادشاه و 2 برج شاهدخت هستند. برج پادشاه دارای ۳ تاج و برج شاهدخت دارای یک تاج است. در ابتدای بازی هر بازیکن هشت کارت انتخاب می‌کند. هرکدام از این کارت­ها نیرو‌های مشخصی دارند و قدرت ضربه و جان آن‌ها از پیش تعیین شده است. در پایان بازی هر بازیکن که بتواند از بیس ۳ تاج بیشترین تعداد را کسب کند، برنده بازی خواهد بود.

در پایان بازی برنده یک صندوق می‌گیرد و کارت‌های مختلفی به دست می‌آورد. زمانی که کارت‌های یک نیرو افزایش پیدا کند، می‌توان آن را ارتقا داد. این بازی بسیار زمان­بر است و خرید و فروش اکانت کلش رویال برای برخی از بازیکنان یک انتخاب خوب است. در ادامه به بررسی فرایند فروش این بازی خواهیم پرداخت.

شرکت سازنده کلش رویال

یکی از شرکت‌های بسیار موفق در حوزه ساخت بازی‌های ویدیویی سوپرسل است که پس از ساخت و عرضه بازی کلش آف کلنز، یک بازی استراتژیک دیگر به نام کلش رویال تولید کرده است. این بازی در مدت زمان بسیار کمی توانست معروف شود. البته رسیدن به سطح بالا در آن نیازمند صرف پول و هزینه زیاد است. به­دلیل همین هزینه‌های زیاد، برخی از بازیکنان به فکر فروش اکانت خود می‌افتند. البته هر بازیکن برای این کار اهدافی دارد.

 

چه کسانی اقدام به فروش اکانت کلش رویال می‌کنند؟

دودسته افراد هستند که در پی فروش اکانت کلش رویال خود هستند. یک دسته از آن‌ها بازی را برای سرگرمی انتخاب کردند و پس از وابستگی به آن ادامه دادند. به همین دلیل پس از مدتی تصمیم به ترک بازی می‌گیرند و از طریق فروش اکانت هزینه خود را برمی‌گردانند.

دسته دوم افرادی هستند که به­دنبال حفظ اکانت خود در بازی هستند. درواقع به­دلیل انرژی و هزینه‌ای که برای اکانت صرف کرده‌اند، تمایلی به از بین رفتن اکانت خود ندارند. در نتیجه تصمیم می­گیرند با فروش اکانت آن را فعال نگه­دارند.

 

نحوه فروش اکانت کلش رویال

برای فروش اکانت کلش رویال سایت‌های مختلفی ایجاد شده‌اند که خریداران می‌توانند برای خرید اکانت به آن مراجعه کنند و فروشندگان نیز می‌توانند اکانت­های خود را برای فروش در این سایت‌ها معرفی کنند. اطلاعات مربوط به اکانت­های قابل فروش در مشخصات مخصوص آگهی ذکر می‌شود و خریدار می‌تواند بر اساس نیاز خود اکانت مناسبی انتخاب کند.

 

اکانت کلش رویال قابل فروش ویژگی‌هایی دارد؟

لول و سطح اکانتی که قصد فروش آن را دارید، باید خیلی بالا باشد. چراکه اکانت­های دارای سطح پایین طرفداران چندان زیادی ندارند و افراد خودشان می‌توانند در سطوح پایین شروع به بازی کنند‌. همچنین فروشنده باید اطلاعات اکانت مورد نظر را به­طور کامل در اختیار داشته باشد. به­طور مثال اطلاعاتی مثل آیدی و پسورد اکانت، آدرس ‌ایمیل و رمز آن در هنگام فروش باید در اختیار خریدار قرار بگیرد. رمز و آیدی ‌ایمیل باید از فروشنده تحویل گرفته شود و پس از فروش اکانت تغییر کند تا از دسترس فروشنده خارج شود.

 

بهترین روش فروش اکانت کلش

بهترین و امن‌ترین روش برای خرید و فروش اکانت کلش رویال سایت‌های مخصوص آن است. به این دلیل که در سایر پلتفرم‌ها امکان کلاه‌برداری زیاد است؛ اما سایت‌های طراحی شده برای این کار از پشتیبانی برخوردارند و فعالیت در آن‌ها بسیار ایمن است. فروشندگان با ثبت آگهی برای اکانت خود و خریداران با بررسی این آگهی‌ها می‌توانند اکانت مطابق با نیاز‌شان را تهیه کنند.

 

برای خرید و فروش اکانت کلش چه سایت‌هایی معتبر هستند؟

این سایت­ها چند ویژگی خاص دارند؛ از جمله اینکه سایت‌های معتبر فروش اکانت در میان گیمر‌ها بسیار معروف هستند. علاوه بر این، زمانی که سایت مورد نظر شما از نماد اعتماد الکترونیکی برخوردار باشد و درگاه پرداخت آن ایمن باشد، از اعتبار کافی برخوردار است و خرید و فروش اکانت کلش رویال در آن مطمئن خواهد بود.

خرید و فروش کلش رویال در کلنسل

فروش اکانت کلش رویال برای خیلی از بازیکنان این گیم هیجانی اهمیت دارد و با اهداف مختلفی انجام می‌شود. وب­سایت‌های مختلفی نیز برای خرید و فروش این نوع اکانت ایجاد شده‌اند. وب­سایت کلنسل اولین و معتبرترین سایت خرید و فروش کلش رویال و کلش آف کلنز است‌. تاکنون در این سایت بیش از ۶ هزار معامله خرید و فروش اکانت انجام شده است. در حال حاضر نیز در زمینه طراحی انواع بازی‌های آنلاین برای گیمر‌ها فعالیت می‌کند.

enamad

برچسب نوشته ها

برچسب محصولات

درباره ما

کلنسل اولین و معتبرترین وبسایت خرید و فروش بازی کلش اف کلنز و کلش رویال با 6000 معامله موفق که امروز به صورت گسترده تر در زمینه بازی های انلاین دیگر در خدمت شما عزیزان می باشد.